Hakkımızda
  Aysan Ticaret , 1998 tarihinde faaliyete gecmistir. Firmamız üretim aşamalarında günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta olup , sandıklı baza, baza başlıgı ve ortopedik yatak imalatı yapmaktadır.
Bunların yanı sıra sipariş üzerine özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel üretim siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir sekilde sunmak asıl hedefimizdir. 
Firmamız, fıyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kalitelı ürünleri müşteriyle bulusturmaktadır.
 En iyi reklamın “müsteri memnuniyeti”  olduguna inanmış olan Aysan, bircok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmistir.

  Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Aysan , üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile modern üretim ve satış anlayışını, sektördeki deneyimi ile birleştiren Aysan , evlerde farklılık yaratmaktan mutluluk duyuyor. Aysan ailesi olarak, faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti temeli üzerine oturtarak kaliteli ve ucuz ürünler sunmanın yanında, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz. Kısaca küçük karlar ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz.

  İyi bir uyku için her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekir. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş yatak ise kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur.

İletişim

İmalat TUZLA/İST.
Showroom : İçerenköy/Ataşehir

Telefon: 0534 490 70 46

E-mail : #

Devamı

KALİTELİ KONFORLU YATAKLAR | EN UCUZ YATAKLAR | YATAK FİYATLARI | TOPLU YATAK ÜRETİMİ VE SATIŞI | OTEL YURT PANSİYON YATAKLARI

En ucuz yatak, fiyatları, kampanyaları, konforlu, yataklar, yatak, kaliteli, uygun yataklar, ortopedik yatak, en, rahat,toplu yatak, üretimi